KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11198244
nr 1119 8244
Teckning
signerad. AF, familj till bords, motivet: 24x15
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 juli 2017
kl 18:49:41
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr